ZIMNÍ CENA PRODLOUŽENA DO KONCE LEDNA 2020 - 9000,-Kč

Přihlášení do kurzu, informace a testy jsou každé pondělí a středu v 16:30


29.1. se teorie nekonají z důvodu stěhování provozovny

!!! Od 1.2. 2020 učebna na nové adrese Dolní 31, Ostrava-Zábřeh, v budově jazykové školy Cloverleaf - naproti Ostravar Arény !!!

Autoškola s úsměvem... (Nově vozidlo s automatem)

 

 

 

Naše autoškola vznikla před 12 lety a za tu dobu si vybudovala v Ostravě velice dobré postavení jak mezi žáky, tak i mezi zkušebními komisaři. Za vším stojí poctivá práce našich učitelů, které si školíme sami a dbáme na jejich další profesní vzdělávání. Náš vycvik má jasnou posloupnost a metodiku a postupně žáka vedeme k plné samostatnosti řízení s důrazem na bezpečnost. Samozřejmě od žáků očekáváme, že nám s naši snahou půjdou naproti. Pokud pro to žák sám nic neudělá, naše snaha je pak zbytečná. Víc než 90% žádatelů o řidičské oprávnění k nám příjde na doporučení, což je asi ta nejlepší reklama. Provádíme výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B- automat.  Dále provádíme kondiční jízdy, pokud jste delší dobu za volantem nebo řídítky motocyklu neseděli, školení řidičů referentů.

Proč si vybrat právě nás?

- výuka a výcvik probíhá dle zákona 247/2000 Sb.

- máme své vlastní prostory a před tím než začnete jezdit se naučíte teorii

- absolvujete autocvičiště, než vyjedeme do provozu

- učíme na nových vozidlech Toyota Yaris

- disponujeme mimo jiné vlastními výukovými materiály (výuková videa)

- žáky nešidíme, absolvují všechny hodiny teorie a jízd a předáme mu maximum našich zkušeností

- na 1. a 2. pokus u nás zvládne zkoušku přes 85% žadatelů (není to jen reklamní slogan - můžeme doložit)

 

Naše domovská učebna se nachází v Ostravě Zábřehu na ulici U Studia 33 (Střední škola stavební a dřevozpracující). Další pobočku naši autoškoly jsme otevřeli v listopadu 2013 v Orlové.

V Ostravě je mnoho autoškol, ceny za kurzy se drží poměrně nízko, ale ne vždy levná autoškola = kvalitní. Mnoho autoškol se snaží ušetřit na úkor žáka, proto tvrdí, že výuka teorie není povinná, nebo žákům krátí výcvikové hodiny ve vozidle tím, že si učitel řeší své osobní věci, nebo nevykonají všechny zákonem stanovené hodiny praktických jízd s vysvětlením, že to žák nepotřebuje, či žák místo toho aby jezdil, stojí u auta a učitel mu vysvětluje praktickou údržbu vozidla, nebo ho nechá vyměňovat kolo a napíše mu do evidenční kartičky jízd, že žák jezdil. Přitom praktická údržba vozidla má probíhat mimo výcvik praktických jízd. Prostě kliček, jakým způsobem žáka ošidit je hodně a některé autoškoly v Ostravě, či jinde v republice těží z neznalosti uchazečů.  Proto vždy, když si budete vybírat autoškolu, která má cenu kurzu kolem 6 tisíc, nebo ještě níže, vždy si ověřte, co za tyto peníze dostanete.  Buď taková autoškola šidí Vás, nebo sebe. Která z těchto variant je pravděpodobnější???

Proto jsme šli jinou a poctivou cestou. Vše děláme podle zákona, před nástupem do autoškoly se dozvíte všechny podstatné informace o tom,co Vás čeká, jakým způsobem bude výuka a výcvik probíhat. Nikdy sice nebudeme nejbohatší autoškola v Ostravě, ale svým minulým, současným a budoucím žákům se můžeme s klidným svědomím podívat do očí.

Celý výcvik probíhá v pohodové atmosféře a bez zbytečných nervů a emocí. Momentálně se o Vás staráme v počtu 5 učitelů. Jezdíme vozidly Toyota Yaris 2x a Škoda Fabia combi - AUTOMAT. Výcvik skupin A probíhá na motocyklech Yamaha SR 125, 2x Suzuki GS 500, Suzuki GSF 600 Bandit a Suzuki GSF 650 Bandit a nově i Suzuki SV 650 snížená o 9cm pro jezdce menších postav, což je nejnižší motocykl, který je používán v ostravských autoškolách.

 

http://www.vsechny-autoskoly.cz/autoskola_otisk/hodnoceni/