UČEBNA  SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ NA ULICI U STUDIA 33, OSTRAVA - ZÁBŘEH !!!

Přihlášení, informace a testy jsou nadále každé pondělí a středu v 16:30


NOVÝ KURZ SK.B ZAČÍNÁ 24.4.2019 v 16:30hod

!!! KURZ MOTOREK začíná 20.4.2019 v 8:00 !!!

Autoškola s úsměvem... (Nově vozidlo s automatem)

 

 

 

Autoškola Tomáš Otisk je v Ostravě poměrně mladá, ale za dobu svého fungování si mezi ostravskými autoškolami i zkušebními komisaři vybudovala poměrně dobré jméno. Jako samostatná autoškola fungujeme od roku 2010.  Za tím vším stojí poctivá práce našich učitelů, kteří výuku a výcvik vykonávají plně profesionálně, poctivě a s úsměvem. Provádíme výuku a výcvik na skupiny  A2, A, B, B automat  podle osvědčených metod za použití moderní techniky.

Dále je u nás možnost dokoupit si kondiční jízdy pro ty, kteří delší dobu neřídili vozidlo, ale chtěli by si obnovit své řidičské dovednosti v ulicích Ostravy.

Pro firemní klientelu, či jednotlivce nabízíme školení řidičů referentských vozidel.

Naše domovská učebna se nachází v Ostravě Zábřehu na ulici U Studia 33 (Střední škola stavební a dřevozpracující). Další pobočku naši autoškoly jsme otevřeli v listopadu 2013 v Orlové na ulici Masarykova Třída 1313 v budově místního gymnázia.

V Ostravě je mnoho autoškol, ceny za kurzy se drží poměrně nízko, ale ne vždy levná autoškola = kvalitní. Mnoho autoškol se snaží ušetřit na úkor žáka, proto tvrdí, že výuka teorie není povinná, nebo žákům krátí výcvikové hodiny ve vozidle tím, že si učitel řeší své osobní věci, nebo nevykonají všechny zákonem stanovené hodiny praktických jízd s vysvětlením, že to žák nepotřebuje, či žák místo toho aby jezdil, stojí u auta a učitel mu vysvětluje praktickou údržbu vozidla, nebo ho nechá vyměňovat kolo a napíše mu do evidenční kartičky jízd, že žák jezdil. Přitom praktická údržba vozidla má probíhat mimo výcvik praktických jízd. Prostě kliček, jakým způsobem žáka ošidit je hodně a některé autoškoly v Ostravě, či jinde v republice těží z neznalosti uchazečů.  Proto vždy, když si budete vybírat autoškolu, která má cenu kurzu kolem 6 tisíc, nebo ještě níže, vždy si ověřte, co za tyto peníze dostanete.  Buď taková autoškola šidí Vás, nebo sebe. Která z těchto variant je pravděpodobnější???

Proto jsme šli jinou a poctivou cestou. Vše děláme podle zákona, před nástupem do autoškoly se dozvíte všechny podstatné informace o tom,co Vás čeká, jakým způsobem bude výuka a výcvik probíhat. Nikdy sice nebudeme nejbohatší autoškola v Ostravě, ale svým minulým, současným a budoucím žákům se můžeme s klidným svědomím podívat do očí.

Celý výcvik probíhá v pohodové atmosféře a bez zbytečných nervů a emocí. Momentálně se o Vás staráme v počtu 4 učitelů. Jezdíme vozidly Toyota Yaris 2x a Škoda Fabia combi - AUTOMAT. Výcvik skupin A probíhá na motocyklech Yamaha SR 125, 2x Suzuki GS 500, Suzuki GSF 600 Bandit a Suzuki GSF 650 Bandit a nově i Suzuki SV 650 snížená o 9cm pro jezdce menších postav, což je nejnižší motocykl, který je používán v ostravských autoškolách.

 

http://www.vsechny-autoskoly.cz/autoskola_otisk/hodnoceni/